For Kidi

Klocki – ulubione dziecięce zabawki

Zabawki dostarczają dzieciom wiele radości. Dzięki nim odgrywają różne role, ich doskonała wyobraźnia karmi misie i organizuje przyjęcia dla lalek albo buduje prawdziwe wieżowce. Tworzą za ich pomocą swoje własne przestrzenie, w których młodsze dzieci bawią się same, a starsze uwielbiają interakcje z rówieśnikami. Przykładem takich zabawek są klocki. Uwielbiane przez wszystkie dzieci.

Klocki w kształcie wafli

Do ciekawych i wyróżniających się klocków należą klocki Marioinex. Na pewno wyróżniają się swoją miękkością. Są plastyczne, dzięki czemu drobne, dziecięce paluszki mogą je swobodnie wyginać i bezpiecznie się nimi bawić. Mają kształt wafli i przyjemne kolory. Można tworzyć z nich przeróżne ciekawe konstrukcje. Starsze dzieci na podstawie instrukcji dołączonych do każdego opakowania klocków mogą samodzielnie zbudować statek kosmiczny, samolot czy farmę ze zwierzętami.
Klocki Marioinex dostępne są w trzech rozmiarach mini, midi i micro, dzięki czemu mogą się nimi bawić dzieci w różnym wieku. Bawić i przy okazji rozwijać.

Rozwój dziecka a zabawa klockami

Zabawa klockami Marioinex ćwiczy i rozwija zdolności manualne, kreatywne i wzrokowe. Ich plastyczność powoduje, że dzieci łatwiej wkładają jeden klocek w drugi. Ćwiczą tak precyzję, cierpliwość i koncentrację. Budowle, które tworzą rozwijają ich wyobraźnię, pamięć i oczywiście kreatywność. Nawet wkładanie klocków do pudełka po zakończonej zabawie uczy pewnej odpowiedzialności i samodzielności.

Klocki dla całej rodziny

Klocki Marioinex z zabawkiiszkola.pl to nie tylko zabawka dla jedynaków. Chociaż ci też chętnie się nimi bawią, wykazując przy tym niezwykle ciekawe pomysły. Zabawka ta będzie doskonała również dla rodzeństwa, rodziców i oczywiście babci i dziadka. Oprócz tworzenia różnych przestrzennych konstrukcji, klocki Marioinex można układać jak puzzle. Mogą dzięki temu powstawać inne ciekawe zabawy, do których może przyłączyć się cała rodzina. A babcia i dziadek z pewnością oddadzą się pasji układania klocków, spędzając miło czas z wnukami.