For Kidi
podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY na prezent

Świeżo upieczeni rodzice oraz ich niemowlę mają wiele potrzeb. Wyprawka niemowlęca zawiera wiele ważnych pozycji, o żadnej z nich nie można zapomnieć. Przygotowując się do narodzin dziecka, warto się zawczasu zaopatrzyć w laktator elektryczny do odciągania pokarmu z piersi. Jest to niezastąpione urządzenie elektryczne, które zapewni młodej mamie więcej czasu dla siebie i ułatwi opiekę nad dzieckiem.

Jaki laktator elektryczny wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele interesujących laktatorów elektrycznych, jednak obecnie sporym zainteresowaniem cieszy się podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY. To wyjątkowy produkt, który ma liczne zalety. Przede wszystkim jest on dużą pomocą dla każdej świeżo upieczonej mamy, bo dzięki niemu nie musi ona stale przystawiać dziecka do piersi ale karmieniem może się też zająć tata czy inny członek rodziny.

Co wyróżnia laktator firmy Ameda?

W podwójnym laktatorze elektrycznym Ameda MYA JOY można się dopatrzyć wielu zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że można nim odciągać pokarm z obu piersi w jednym czasie. To ogromna oszczędność czasu, co docenią szczególnie mamy wracające do pracy. Poza tym posiada on specjalne zabezpieczenie przed przedostawaniem się mleka do przewodów laktatora, to zaś zapewnia pełną sterylność urządzenia.

Gdzie można używać laktatora firmy Ameda?

podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Podwójne laktatory elektryczne Ameda MYA JOY (link) są niezawodne w wielu sytuacjach. Dzięki temu, że mają zasilanie bateryjno – sieciowe można ich używać w domu, w pracy, w samochodzie i w innych miejscach. Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY posiada też specjalną osłonę silnika, która chroni go przed zawilgoceniem, to również jest istotna informacja zwłaszcza, że czasem jest potrzeba użycia go na wolnym powietrzu. Jak więc można zauważyć, produkt ten zakupiony świeżo upieczonym rodzicom na prezent na pewno przypadnie im do gustu.