For Kidi
prześcieradło z gumką

Prześcieradła z gumką – dla kogo?

Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek sypialnię bez dobrej jakości łóżka, kołdry, poduszki oraz prześcieradła, które pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim gwarantuje komfortowy sen. Ponadto chroni materac przed zabrudzeniem czy ścieraniem się. Prawidłowo dobrane idealnie pokrywa łóżko, a także pasuje do pozostałych elementów bielizny pościelowej. Największą popularnością cieszą się wygodne i praktyczne prześcieradła z gumką.

Prześcieradło z gumką – idealne do każdej sypialni

prześcieradło z gumką

Prześcieradła z gumką sprawdzają się do każdej sypialni, a także w pokojach dziecięcych oraz u osób, które mają niespokojny sen. Zapewniają wyjątkowy komfort i wygodę. Zakładając je na materac nie trzeba się obawiać, że w trakcie nocnego wypoczynku materiał zmarszczy się, ściągnie, spadnie lub ulegnie innej tego typu deformacji. W związku z tym znajdują także zastosowanie w obiektach hotelowych, pensjonatach czy kwaterach prywatnych. Sprawiają także, że łóżko prezentuje się również elegancko. Cieszy się także ogromną popularnością wśród rodziców, którzy zdają sobie sprawę z tego, że w czasie snu ich dziecko wierci się i zmienia pozycję, przez co standardowe prześcieradło znajduje się rano na podłodze. W przypadku dziecięcego łóżka najlepiej sprawdzi się prześcieradło 90×180 cm.

Prześcieradła z gumką – jaki materiał wybrać?

Prześcieradła z gumką mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej wybierane są te z miękkiej bawełny, które cechują się doskonałymi właściwościami. Gwarantują komfort termiczny, swobodny przepływ powietrza, jak i odprowadzanie wilgoci. Dużą popularnością cieszą się także prześcieradła z gumką frotte, które są delikatne i miłe w dotyku, ale też trwałe. Dostępne są zarówno w jednolitych kolorach, jak i różnych wzorach, co sprawia, że możne je dopasować do indywidualnych potrzeb.