For Kidi

Styl boho dla dzieci

Każdego lata powraca w zwiewnym, wzorzystym i eklestycznym wydaniu – styl bohemy. Sprawdza się świetnie zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

sukienka dla dziewczynki w stylu boho

Orientalne wzory, luźne fasony, naturalne tkaniny. Jest niezwykle wygodny i inspirujący. Ubrania boho dla dzieci jak prezentowane tutaj to bardzo dobry wybór tego sezonu.

Lato przyniosło powiew świeżości w stylu boho a są to elementy cyganerii. Jest ona widoczna w kwiatowych ornamentach, satynowych materiałach, romantycznych sukienkach. Nawet sportowe bomberki są obecnie w bardziej eleganckich wydaniach. Kolorowe apaszki, wszędzie obecne frędzle oraz bogato zdobione t-shirty królują na ulicach. Zaletą tego stylu jest to, że można go łączyć  z elementami sportowymi. Czyli do kwiecistych sukienek z całym przekonaniem pasują trampki, skórzane kurteczki czy jeansowe kamizelki i dodatki.

Boho to nie tylko styl odpowiedni dla dziewczynek. Także dla chłopców znajdziemy inspirację wśród zmiksowanych, różnych wzorów, kolorów, wakacyjnego szaleństwa i niezwykłej swobody. Styl ten ma w sobie wielki luz, dlatego świetnie sprawdza się w ubraniach dla dzieci. Lekkość, zwiewność, a przy tym bardzo wdzięczny i stylowy wygląd to wszystko, czego nasze pociechy potrzebują podczas gorącego lata.