For Kidi

Zwężane spodnie – tylko dla dziewczynek?

Jeszcze kilkanaście lat temu spodnie typu rurki były zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. W obecnych czasach są one uwielbiane niezależnie od wieku lub płci. Zwężane spodnie chłopięce (obejrzyj na BananaKids.pl) nie tyko wyglądają świetnie, ale również są bardzo wygodne. Ważne jest, aby wybierać modele wykonane z elastycznych i cienkich materiałów. Sztywne i grube tkaniny nie są zbyt komfortowe i mogą krępować ruchy dziecka.

Modna elegancja

Kilkuletni chłopcy są ubierani przeważnie w spodnie dresowe lub baggy. Starsi chłopcy (w wieku około 8-10 lat) powinni ubierać się nieco inaczej. W szkole wymagany jest wyższy poziom elegancji, ale nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z wygody. Jeansy dla chłopców wykonane są z sporą ilością dodatków, które zwiększają ich rozciągliwość. Sprawdzą się nawet podczas gry w piłkę, czy też jazdy na rowerze. Dodatkowym atutem jest spora ilość kieszonek, które umożliwiają schowanie niezbędnych drobiazgów.

Jak kupić spodnie przez Internet?

W sieci znajdziemy najszerszy wybór stylowych spodni dziecięcych w korzystnych cenach. Przed zakupem należy dokładne zmierzyć dziecko. Nie należy kierować się wyłącznie oznaczeniami wiekowymi (np. 5/6 lat). W każdym przypadku musimy zapoznać się z rzeczywistymi wymiarami danego modelu.